Yenilenmeyi Bizimle Hissedin

0
618

Rixos Premium Bodrum konuklarını, yine tanıdıkları, bildikleri zerafette; ancak donanımları ve altyapısı yenilenmiş, hizmet yelpazesi genişlemiş ve konsepti özelleşmiş bir otel olarak karşılayacak. Lüks otel kompleksinin tüm gereksinimlerine yanıt verecek şekilde revize edilmiş olan tesis, yeni nesil gezginlere en üst düzeyde konfor sağlayacak.

Otelin yenilenmiş konsepti, doğanın merkeze alındığı yepyeni bir sadelikte tasarlandı. Genişletilmiş ve 6000 m² alana çıkarılmış yumuşak ve ince doğal kum ile kaplı plajda yapılan peyzaj çalışmaları ile, misafirler daha yeşil bir ortam ve asırlık zeytin ağaçları ile buluşmanın keyfini sürecek.

Tatil konusundaki yeni yaklaşımlar doğrultusunda belirlenen sağlıklı tatil anlayışı, misafirlerin rahatı ve memnuniyeti için  otelin genel konseptiye birleşiyor. Anti-gravitiy yoga, cross fit, tabata, dövüş sanatları, aqua spinning, aqua fit mat, pedalling ve meditasyon yeni eklenen aktiviteler arasında.

Rixos Premium Bodrum, zerafetin ve sade lüksün bir araya geldiği restoranlarında ünlü şefleri ile misafirlerine benzersiz lezzetler sunacak. Otelin ana restoranı modern Türk mutfağına uluslararası yorumlar getirirken, Uzak Doğu restoranı, deniz ürünleri restoranı, İtalyan restoranı ve yeni pastane “Eclair” ile eşsiz gastronomik deneyimler misafirleri bekliyor.

Klasik tatil anlayışıyla birleşen yenilikçi yaklaşım, geleneksel hizmet, eşsiz servis, mutfakta harikalar yaratan şefler, eşsiz Gym ve Spa programları ve personelin ilgili yaklaşımı, misafirlerin kalplerini daha ilk dakikadan fethedecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here