Yacht Benetti

0
1786

BENETTİ OASİS 135

Rahatlayın, gevşeyin ve Benetti Oasis 135 ile denizde olmanın keyfini çıkarın. Oasis, sadece güvertede güneşlenmeyi değil, yeni yerler keşfetmeyi ve dinamik yaşam tarzını tercih edenler için geliştirildi.

Süper yatın dış çizgileri İngiliz tasarım stüdyosu RWD tarafından tasarlandı. Fiberglas gövdeli ve 41 metre boyundaki model, 5’i lüks olmak üzere toplam 10 kamaraya sahip.

New Yorklu mimarlık stüdyosu Bonetti / Kozerski tarafından deri ve özel ahşaplarla dizayn edilen şık iç mekanda 10 kişilik misafir, 9 kişilik mürettebat kapasitesi bulunuyor. Ana güverte yer alan master süitte geniş bir daire, kişiye özel balkon ve mermer banyo bulunuyor.

Yat planı misafirlerin suya olabildiğince yakın olmaları için tasarlanmış. Ana güvertedeki sonsuzluk havuz ve plaj alanı (beach club) denize sadece birkaç adım uzaklıkta bulunuyor. İç mekandaki yüksek tavanlar ve yaygın doğal ışık kullanımı yatın dış dünyayla bağlantısını artırıyor.

2 adet 1400 beygir gücünde MAN motora sahip olan yatın maksimum sürati 16 knot. Konforlu seyir sürati ise 14 knot olarak belirlenmiş. 11 knotla seyrederken 4000 deniz mili menzile sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here