Rixos Sharm El Seikh

0
1501

Rixos Sharm El Sheikh Yetişkin Dostu bir Otele Dönüşüyor

Mısır, XX Eylül 2020: Mısır’ın en romantik konaklama seçenekleri arasında görülen Rixos Sharm El Sheikh, 1 Ekim itibari ile yetişkinlere yönelik dönüşümünü duyurdu. Eğlence dolu aktiviteleri, tatlı bir dinlenme ve rahatlamayı arayan misafirler, yeni dönüşen otelin keyfini çıkarabilecek.

Kızıl Deniz’in pürüzsüz suları ile çölün buluştuğu muhteşem manzaraya hâkim bir araziye sahip otel, şık bir şekilde dekore edilmiş odaları ve süitleri ile ideal konaklama imkânı sağlıyor. Mükemmel döşenmiş odalarda bahçe, havuz, deniz kenarı ya da tamamen deniz manzarasının keyfini çıkarın.

Enerji dolu bir koşuya çıkın ya da sabah yogasına, pilatesine ya da açık hava spor salonuna gidin. Rixos Sharm El Sheikh’in Yoga, Zumba, Beach Volley ya da Tenis Spor Festlerinden faydalanarak ya da uçurtma sörfü ve tüplü dalış yaparak aktif kalın. Yenileyici spa tedavileri, masajları ya da hamamları ile dinlenip vücudunuzu rahatlatın ve streslerinizden arının.

OLYMPUS DİJİTAL KAMERA

‘Birinde kalıp ikisinin keyfini çıkararak’ Dünya lezzetleri

“Birinde kalın, ikisinin keyfini çıkarın” paketi ile Rixos Sharm El Sheikh ve Rixos Premium Seagate iş birliğinin sunduğu 16 Alakart Restoranı seçeneğinin tadını çıkarın. Türk, Brezilya, Fransız ve İtalyan mutfaklarından Uzakdoğu mutfaklarına kadar uzanan geniş bir uluslararası lezzet çeşitliliğinin sunduğu gurme biftekler, deniz ürünleri ve organik ürünler ile damağınıza bayram ettirin.

Partiler ve sınırsız eğlence, Rixos Sharm El Sheikh’in yetişkin misafirlerini sahildeki ince kumlar üzerinde ve havuzda partiler, beyaz partilerdeki tek ton ziyafetler, renklerin parlak cümbüşü ve DJ partilerindeki canlı ritimler ile beklemekte.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Otelin çeşitli noktalarında yer alan yedi havuz ile suların kollarına kendinizi atın. Rixos Egypt Hotels misafirlerine Rixos Premium Seagate’in ihtişamlı bölgesinde bulunan bir diğer su cenneti olan Rixos Aquaventure Park’a da ücretsiz ulaşım ve giriş imkânı sağlıyor. Sevdiklerinizle ücretsiz servis aracına binerek bu 20 bin metre karelik tesiste 23 eğlenceli kaydırağın, beş kuru oyunun ve Go-Kartın tadını çıkarın.

Rixos Sharm El Sheikh’i ziyaret etmek isteyen Rixos Premium Seagate’in yetişkin misafirleri, çocukları Rixy Kids kulübünde eğlenirken burada muhteşem vakit geçirebilir.

Rixos Egypt Genel Müdürü Erkan Yıldırım, “Rixos Sharm El Sheikh’in ustalıkla gerçekleştirilen değişimini değerli misafirlerimize sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Tripadvisor’dan aldığımız Mısır ve Ortadoğu’nun 1 Numaralı Her Şey Dahil Oteli ödülünün de ötesine geçerek yetişkin misafirlerimize hak ettikleri rahatlığı ve eğlenceyi hız kesmeyen aktivitelerimizin yanında iş ve ebeveyn sorumluluklarından tatlı bir firar ile sunuyoruz.” dedi.

Yıldırım ayrıca, “Bu geçiş süreci ile uyumlu olarak Rixos Premium Seagate ile de çocuklarıyla beraber seyahat eden aileleri, yeni geliştirilen tesisler ve heyecanlı aktiviteler ile misafir etmekten memnuniyet duymaktayız.” diye ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here