Nerede kalınır?

0
122

Accor grubunun bir üyesi olan Sofitel London St James, şehrin kalbinde kusursuz bir konaklama imkanı sunuyor. Otel; Westminster Abbey, Big Ben, Buckingham Sarayı, Trafalgar Meydanı ve Piccadilly Circus gibi Londra’nın ikonik tarihi mekanlarına birkaç dakika uzaklıkta.

11.600 m2’lik, 2. dereceden koruma altındaki muhteşem bina, 2002 yılında lüks bir beş yıldızlı otele dönüştürülmüş. Otel, Sofitel markasının “modern lüks” konseptini içinde barındırırken; çağdaş Fransız zarafetiyle 60’ların Londra kültürünün kreatif ve dinamik havasını hatırlatan cesur İngiliz tasarımını harmanlıyor. Farklı büyüklükteki 183 oda, Londra’nın işlek caddelerinde geçen uzun bir günün ardından elektrik mavisi ve fuşya pembesinin cesur tonlarıyla adeta sıcacık ve keyif verici bir kaçış noktası.

Otel bünyesindeki Wild Honey St James restoranı, keyifli bir ortamda modern tatların bir araya geldiği harika bir yemek ve kahvaltı deneyimi sunuyor. Wild Honey, ünlü şef Anthony Demetre ile özdeşleşen ve Sofitel içerisinde tekrar yapılandırılan, en iyi mevsimlik İngiliz mahsulleriyle çağdaş Fransız mutfağının harmanlandığı ikonik bir restoran. Mekan Londra’yı ziyaret edenler için kaçırılmaması gereken bir deneyim! 

Otel ayrıca The Rose Lounge, The St James Bar, ödüllü The Sofitel Spa ve geniş bir seçenek yelpazesine sahip konferans ve etkinlik suitlerine ev sahipliği yapmakta.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here