Fall’21 Couture

0
99

Chanel-Zuhair murad

Pandemiden bu yana ilk kez Paris moda haftası, 2021 sonbahar couture koleksiyonları için gerçek defilelere ve sunumlara ev sahipliği yaptı. Koleksiyonlar, pandeminin getirdiği yoğun sisi geride bırakmak için ferah inci tonları, fırfırlar, tüyler ve yumuşak silüetler ile iyimser bir havaya sahip. Göz alıcı bu parçalar tül ve şifon üzerine işlendiği için hafiflik ve huzur hissi veriyor.

Fendi- valli

Defileler popüler bir haute couture anlayışını özetlercesine cesur balo salonu silüetleri, görkemli dekorasyonlar ve ünlü simalara ev sahipliği yapıyor. Couture ifadesi her şeyden önce dekorasyon ve üretimde kendini gösteriyor. Göz alıcı gece elbiseleri, sedef süslemeler, kabarık tül elbiseler, dökümlü şifonlar ve tüylü payetli dar kesim elbiseler gibi bu şıklığa tuval görevi gören tasarımlar zarafetlerini pastel tonlar ile birleştiriyor.

Hermès

Hermès man, genellikle Hermès deri ürünlerinde kullanılan biye dikişleri ile kenarları süslenmiş parkalar, yarım fermuarlı montlar ve ceketlerde üst üste binen ceplerle 2021 sonbahar modasına kendi yorumunu getiriyor. Jogger pantolonlarda kullanılan şeritler, biyeli ceketler ve bordürlü tiftik trikolarda kullanılan çizgiler ile kontrast oluşturuyor.

Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna’nın sonbahar silüetleri kabanlardan, ellerin iç ceplere girmesini kolaylaştırmak için yanları yırtmaçlı olarak tasarlanan güncel takımlarından ve sade dış giyim parçalarından oluşuyor. Her bir parça adeta iş yaşamının ofisin ötesinde eve de yayıldığı pandemi sonrası bir dünyaya hizmet etmek için tasarlanmış.

Brunello Cuccinelli

Brunello Cuccinelli doğal renklerin mümkün olan her tonunda hazırlanmış takım elbise, kazak ve dış giyimden oluşan gündelik kombinlerin bir araya geldiği rahat ve zarif tasarımlarla bir kez daha kendi modasını tanımlıyor. Moda evinin kimliği, oturmuş bir tarzın her sezon ufak farklılıklar ile yorumlanmasında yatıyor.

jil sander

Yüksek yakalı yün kabanlar, uzun silüetler, geniş trikolar, akıcı üstler ve rahatlatıcı örgü yakalar ile Jil Sander gardırobumuza soyut bir yorum getiriyor. Koleksiyon nötr renkler ile yalnızlık ve özlem temaları arasında parçalara sıcaklık katan duygusal bir karaktere sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here