Club Privé By Rixos Belek – Club Villas

0
1511
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sadelik, lüks ve zarafetin yeni tanımı:

Club Privé by Rixos

 

Tüm konfor ve lüks detayların düşünüldüğü, geniş yaşam alanları ve üstün hizmet kalitesiyle ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunan Club Privé by Rixos, Göcek ve Belek olmak üzere iki farklı lokasyonda konuklarını ağırlıyor.

Sayısız koyların ve turkuaz mavisi suların ortasında tatil ve deniz tutkunları için aranan tüm özellikleri bünyesinde barındıran Club Privé by Rixos Göcek’te 3 ayrı tipte toplam 14 villa yer alıyor. Ayrıca Club Privé by Rixos Göcek’te her villaya ait özel havuz, teras, villaların hemen önünde konumlanan özel plaj ve butler hizmeti bulunuyor.

Doğası ve iklimiyle dünyanın önemli tatil lokasyonlarından birinde yer alan Club Privé By Rixos Belek’te ise 4 ayrı tipte 39 villa yer alıyor. Club Privé By Rixos Belek’ te misafirlere, direk ortak havuza erişimden kendine ait iç ve dış mekan havuzuna, plajda kendilerine özel pavilyondan özel butler hizmetine kadar villa tipine göre alternatifler sunuluyor. Konuklar için The Land of Legend Theme Park’a ücretsiz özel transfer, ücretsiz giriş ve özel ayrıcalıklar da sunuluyor.

Sadelik, lüks ve zarafetin bir arada sunulduğu Club Privé by Rixos, lüks tatil deneyimi isteyen konuklarını bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here