AQUALINA RESORT: Tatil Köyünde Bir Yaşam

0
651

Deniz manzaralı ev hayaliniz Kazakistan’dan çıkmadan da gerçekleşebilir!

Aktau, Kazakistan’ın denize erişimi olan yegane şehri. Nursultan Nazarbayev 2018’de Hazar kıyı devletlerinin başkanlarının zirvesinde, bölgenin turizm potansiyelinin geliştirilmesinin önemine dikkat çekti. Ve Kazakistanlılar için, tatil köyü gayrimenkullerine yatırım yapma, ülkeyi terk etmeden deniz kıyısında yaşama ve dinlenme beklentileri böylelikle gerçeğe dönüşmeye başladı.

Aktau’nun turizm merkezi; tatil köyü yaşamının sürüleceği, rekreasyon ve eğlence için en iyi mekanların yer alacağı 130 hektarlık bir alanı kapsıyor. Aqualina Resort projesi ise 10 hektarlık bir alan üzerine kurulu apart otel, özel villalar, şehir evleri ve üst düzey hizmet sunan apartman daireleri sunuyor. Sitenin modern, ölçülü ve minimalist mimarisi, çevredeki manzaranın resort huzuru ile beraber uyumlu bir görüntü çizmesini sağlıyor.

Aqualina Resort  bölgesi kıyı şeridinde yer alıyor. Dinlenme tesisi ile çevrili: 39,5 hektarlık bir alanı kaplayan bir golf kulübü, alışveriş severler için lüks butiklerin bulunduğu bir alışveriş galerisi, eğlence merkezi ve uluslararası otelleri olan bir tema parkı bulunuyor.

 

Hayat, yeni yerler keşfetmek ve harikalarla tanışmak için sonsuz fırsatlarla dolu! Aqualina Resort ile ufkunuzu genişletin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here