Sanat & Sergiler

Art Monaco

ART MONACO
Sanat dünyasının heyecanla beklediği etkinlik, Rixos Magazine sponsorluğunda gerçekleştirildi
Art Monaco büyük sergisi, ünlü lüks tatil destinasyonu Monako Prensliği’nde gerçekleştirildi. Opus Eventi tarafından organize edilen etkinliğin sponsorlarından biri de Rixos Magazine oldu. Yetmiş adet yetenekli katılımcı; özel koleksiyonculara, cemiyet dünyasının ünlü isimleri ve sanatseverlerine birbirinden güzel sanat eserlerini sundular. Serginin kalbinde ise ünlü Amerikalı sanatçı Jackson Pollock’un 30-80 milyon Euro arasında değişen bir değere sahip resimleri vardı. Sergi, özel bir gala yemeği ile son ererken en yetenekli sanatçılar, Üstün Başarı unvanıyla ödüllendirildiler. Yemeğin davetiye satışlarından elde edilen bütün geliri Sanat, Kültür ve Sahne Derneği’ne bağışlandı.

Zengin ve ünlülerin oyun yeri olarak da bilinen Monako’nun kültürel sahnesi, üç günlük sergi süresince zirveye ulaştı. Dünyanın en çok sevilen sanatçılarına ve eserlerine ev sahipliği yapılırken Art Monaco 15’de yer alan bütün sanatçılar, deneyimli sanat eleştirmenlerinden oluşan bir ekip tarafından özenle seçildi. Monako Prensliği’nin zarafeti ve nefes kesen güzelliğini tamamlayan Art Monaco, davetlilere bir kez daha sanat dünyasının sunabileceği en büyüleyici ve en güncel eserlerini sundu.

PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇİMİ

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN
Editörün Seçimi

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN   Triton araştırmacılar, kaşifler ve süper yat sahipleri için su altı araçlarının üretiminde ve…

DEVAMINI OKU