Masha and The Bear

0
584

THE LAND OF LEGENDS’TA EFSANEVİ YENİLİKLER!

Efsanevi deneyimlerin adresi The Land of Legends’da her an yepyeni bir keşif sizi bekliyor.Efsanevi eğlence, adrenalin ve heyecanı doyasıya yaşayacağınız Tema Park, yeni deneyimler ile genişlemeye ve konuklarına inanılmaz deneyimler sunmaya devam ediyor.

 

Maşa ile Koca Ayı, dünyada ilk kez

The Land of Legends Tema Park’ta!

Çocukların hayranlıkla takip ettiği Maşa ile Koca Ayı, dünyada ilk defa tüm orman arkadaşları ile birlikte The Land of Legends’ın efsaneleri arasına katılıyor. Masha ve Koca Ayı ile fotoğraf çektirmek, Masha’nın çok merak edilen evini gezmek, Masha’nın özel olarak tasarladığı Taxi Boat ile eğlenceli bir geziye çıkmak, Koca Ayı’nın tren şeklindeki restoranında yemek yemek ve birçok sürpriz deneyimi keşfetmek için siz de Maşa ile Koca Ayı’nın dünyasına dahil olun.

Su üzerinde maceranın yeni adı Watermania

Tema Park’ta yaşacağınız efsanevi deneyimlerin bir diğeri olan Watermania’da, katılımcılar suyun üzerinde benzersiz bir mücadelenin keyfini sürüyorlar. Mekanik bir dünyanın parçası haline gelen konuklar, özel tasarım tekne üzerinde ekip ruhu ile hareket ederken, hem suyun basıncına karşı meydan okuyor hem de kazanmak için kıyasıya bir rekabet yaşıyorlar. Siz de bu efsanevi zafer deneyimini yaşamak için hemen Watermania’yı keşfedin.

LEGENDARY INNOVATIONS AT THE LAND OF LEGENDS!

A brand new discovery awaits you at the Land of Legends, the address of legendary experiences.

You will enjoy the legendary entertainment, adrenaline and excitemet at the theme park which continues to expand with new experiences and offer its guests amazing experiences.

Masha and the Big Bear will have a world premier only at the theme park of The Land of Legends!

Masha and the Bear, who are admired by all children are among the legends of The Land of Legends with all their forest friends. Join the world of Masha and the Bear if you want to discover many surprising experiences like taking a photo with Masha and the Bear, visiting Masha’s mysterious home, taking a fun tour with the Taxi Boat specially designed by Masha, and eating at the Bear’s train shaped restaurant.

Watermania, the new destination of water adventure

In Watermania, another of the legendary experiences you will have in the Theme Park, participants enjoy the unique challenges water. The guests who have become part of a mechanical world, act with a team spirit on a specially designed boat while challenging the pressure of the water and experiencing a fierce competition to win.

Discover Watermania now so you can experience this victorious legendary experience.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here