Editörün Seçimi

Villari Harikalar Diyarında

R05_020-4003953-200

Bu bahar, lüks porselenleriyle ünlü İtalyan firması Villari, Lewis Carroll’un 1865 yılında yaptığı şaheserindeki hayalperest, çekici ve aynı zamanda ironik atmosferi yeniden oluşturdu. Villari’nin standında lüks bir piknik için son derece uygun, yumuşak yeşil çimlerle kaplı bir bahar bahçesi kurulmuş.

Yüzlerce porselen kelebek ya tavandan aşağı sallanıyor ya da ortamı
aydınlatan duvarlara sabitlenmiş. Kelebeklerin kanatları sayısız Swarovski kristaliyle kaplanmış ve ışık, zarif yaratıklardan etrafa yayılmakta. Zarif masada duran Villari’nin en güzel çay takımlarından biri konukseverliği temsil ediyor.

Gizem atmosferinin oluşturduğu sihirin gündelik hayatımıza girebileceğinin anlatıldığı Alice Harikalar Diyarında’dan esinlenilmiş: açık bir zihinle bakmak yeterli. Villari Empire yemek takımı özel birine ithaf edilmiş: Kraliçe Elizabeth. Porselen parçalar sofistike, romantik ve tıpkı Kraliçe gibi kendine güvenli ve güçlü.

İki yeni katalog, Villari’nin uzmanlarına sunuldu: ‘Lifestyle’ Villari’nin iç mimari malzemeleriyle nasıl kendinize özel büyüleyici atmosferinizi oluşturabileceğinizle ilgili. ‘Arte’ değerli malzemelerle dekore edilmiş benzersiz ve şaşırtıcı heykellerin güncellenmiş sınırlı bir koleksiyonunu sunuyor.

Villari Milanda Doğu takviminden hareketle gelecek senenin yeni sembolünü tanıttı; genel olarak narin bir hayvan olarak bilinen keçinin görkemli elyapımı bir heykeli. Villari genel kanının aksine, keçinin acımasız ve erişilemez ortamlara uyum sağlayabilmesini vurgulayarak onun güç ve esnekliğini methetti. Keçi figürü saldırmaya hazır, cesur bir pozda yapıldı. Bu poz
geleceğe karşı cesur ve kararlı duruşu sembolize ediyor.

PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇİMİ

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN
Editörün Seçimi

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN   Triton araştırmacılar, kaşifler ve süper yat sahipleri için su altı araçlarının üretiminde ve…

DEVAMINI OKU