Editörün Seçimi, Moda

Stefanel Bahar Koleksiyonu

Stefanel zarafeti, baharın renkleriyle buluşuyor…

Stefanel, 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda küresel trendlerini yansıtan, desen, renk ve jakar baskı kullanımıyla sadelik ve zarafeti üzerinize taşıyor…

Basit ve temel desenler ile iddialı parçaları birleştiren bu koleksiyon; romantik ve etkileyici tarzınızı yansıtmanız için 1950’lerin kadınsı ve zarif ruhundan ilham aldı.

Tercih edilen nötr renkler, baharın göz alıcı renkleriyle birleşerek koleksiyona enerji katıyor…
Doğanın izlerini taşıyan renkli kaplan, leopar desenleri, elle çizilmiş şeritler ve çiçekler gibi küresel trendler, tarzınıza fark katmak için Stefanel tarafından yeniden yorumlanıyor.

Organik iplik kullanarak üretilen keten, ipek ve koton kumaşlardan oluşan tasarımlar, kaliteyi gardırobunuza taşıyor. Tasarımın ruhunu oluşturan detaylardan yola çıkarak şıklığınızı tamamlamak için üretilen; çanta, ayakkabı ve aksesuarlarda siyah ve kahverengi deri kullanımı, tüm koleksiyonda olduğu gibi baharın renkleriyle taçlandırılıyor.

Stefanel’in dokunuşuyla bu ilkbahar/yaz sizin mevsiminiz olacak…

PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇİMİ

Lamborghini Speaker
Alışveris

Lamborghini Speaker

Lamborghini Speaker by iXOOST iXOOST, Lamborghini Aventador’dan esinlenerek Bluetooth’lu bu harika ses sistemini ortaya çıkardı. Karbonfiber dış kasadan yapılan hoparlörü…

DEVAMINI OKU