Etkinlikler, Spor

Rixos Sailing Cup Göcek’17

RIXOS
SAILING CUP
GÖCEK’17


Daha bir yıl önce hiç yelkenli ile denize açılma şansını yakalayamamış herkesi Rixos Sailing Cup’a davet etmiştik. Yelkencilik sporuna çekingen kalanlar ya da şimdiye kadar hiç aklından geçirmemiş olanlar için “Dostluk kazansın!” mottosuyla yelkencilik tecrübesini ve heyecanını sunduk.

Türkiye Yelkencilik Federasyonu, Göcek Yelkencilik Kulübü ve Hakemler Komitesi iş birliğiyle Rixos logosundaki X’e benzeyen dünya çapında zorlayıcı bir rotayı tasarlayarak hayata geçirdik. Katılım beklediğimizin de üstündeydi ama bilindik Rixos dokunuşu ile organize edilmiş gece etkinliklerine yelken açan misafirlerimizi mutlu etmeyi başardık.

Bu coşku yine bizlerle! Marintürk desteği ile 2017 yelkencilik etkinliğimize, Türkiye’deki yelkenciliği teşvik etme misyonu ile hazırlanıp yelkenlerin gölgesinde Türkiye’nin önde gelen isimleriyle bir araya gelerek tüm streslerden uzaklaşma fırsatı sunuyoruz. Türkiye’nin sanat, spor, medya ve siyasi tüm çevrelerinden katılacak ve yarışacak gruplara takdim edilecek ödüller de mevcut.

Bu sene yarış sizi bekliyor! Berrak sulara farklı bir açıdan bakıp hayatınıza renk katın. Göcek’in dünya çapında üne sahip muhteşem koylarında dalgalarla dans edin ve bırakın “Dostluk kazansın!”

PAYLAŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUMLARI GÖSTER [0]

EDİTÖRÜN SEÇİMİ

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN
Editörün Seçimi

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN   Triton araştırmacılar, kaşifler ve süper yat sahipleri için su altı araçlarının üretiminde ve…

DEVAMINI OKU