Oteller, Seyahat

Rixos Konya

RIXOS KONYA

Bir Otel, Altı Mekan

Rixos Konya, şehrin sosyal yaşama açılan tek kapısı. Şehrin farklı noktalarında bulabileceğiniz birçok keyfi tek noktada topluyor.

Canlı ve trendleri takip eden Xside Pub, gün boyu insanı gülümseten bir mekan. Hemen yanındaki Club Inferno, ünlü DJ’lerin performansları ve sürpriz partileriyle şehrin eğlenceye açılan yepyeni kapısı. Terasta bulunan 101 Lounge & Bar’da ise Konya’nın harika şehir manzarasını seyrederken lezzetli bir yemek yiyeceksiniz. Doğa manzarasının konukları kucakladığı Kazan Restaurant, sabah ve akşam yemeklerinde zengin açık büfe servisiyle yöresel ve uluslararası lezzetleri bir arada sunuyor. Hümayun Restaurant, menüsündeki geleneksel lezzetleriyle Selçuklu ve Osmanlı mutfak kültürünü harmanlamış. Cafe Extrablatt, tatlı sohbetleri canlı müzik keyfiyle birleştiren sofistike bir atmosfere sahip. Kısacası Rixos Konya, şehrin gürültüsünden uzak ama heyecanıyla iç içe bir ortamı konuklarına sunuyor.

PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇİMİ

Lamborghini Speaker
Alışveris

Lamborghini Speaker

Lamborghini Speaker by iXOOST iXOOST, Lamborghini Aventador’dan esinlenerek Bluetooth’lu bu harika ses sistemini ortaya çıkardı. Karbonfiber dış kasadan yapılan hoparlörü…

DEVAMINI OKU