Editörün Seçimi, Oteller, Seyahat, Yaşam

Rixos Discovery

RIXOS
DISCOVERY
ILE YEREL
DENEYİMLER
GHA Discovery, eşi benzeri olmayan bir misafir sadakat programı. Program, tanınırlık ve statü sağlamanın yanında üyelerine unutamayacakları yerel deneyimler sunmaya odaklanıyor. Sadık misafirler, birçok farklı avantaj ve yerel deneyimlerle ödüllendiriliyor.

En iyi seyahat hatıraları, gittiğiniz yere yerel bir bakışla yaklaşarak elde edilir. Yerel Deneyimler programı, seyahatçiler ve o bölgenin sakinleri ile mekanları arasında bir bağ kurarak destinasyonunuzu unutulmaz hale getiriyor. Discovery üyeleri sadece birkaç kişinin keşif imkanı bulduğu bir dünyaya davet ediliyor. Otantik yerel mekanlardaki aktiviteleri deneyimlerken bölge de her yönüyle keşfediliyor.

GHA Discovery üyeleri, herhangi bir Rixos otelinde ya da bir GHA program ortağı otelde belirli gece sayısı kadar konakladığında bir üst üyelik seviyesine geçerek muhteşem yerel deneyimler yaşamaya hak kazanıyorlar. Ayrıca bu üyelik; birçok kişiye 300 otel, 20 marka ve 61 üye ülkeye yapılacak seyahati benzersiz kılmak için özel hizmet ve avantajları da beraberinde getiriyor.

Discovery programı, üç üyelik seviyesine sahip. Programın sunduğu otel seçeneklerini sık bir şekilde kullanırsanız statünüz de aynı hızla yükseliyor.

Gold: Üyelik başladığında
Discovery programına üye olduğunuz anda ayrıcalıkları ve faydalarından yararlanmaya başlayacaksınız.

Platinum: 10-29 Gece
Aynı yılda bir GHA otelinde on gece kalarak Platinum seviyesine geçebilirsiniz.

Black: 30+Gece
Aynı yılda bir GHA otelinde 30 gece kalarak Black’a geçebilir ve üst sınıfın ayrıcalıklı dünyasına katılabilirsiniz.

PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇİMİ

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN
Editörün Seçimi

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN   Triton araştırmacılar, kaşifler ve süper yat sahipleri için su altı araçlarının üretiminde ve…

DEVAMINI OKU