Motor

Opera – Doğadaki Eviniz

OPERA
DOĞADAKİ EVİNİZ
Fransa Provence’de havadaki lavanta kokusunun keyfini sürmek, Tuscany’nin tepelerinde içecek yudumlamak ya da Akdeniz’in dalgaları eşliğinde rüyalara dalmak… Kamp için tercihiniz neresi olursa olsun, Opera ile lüksü beraberinizde götürmeniz mümkün.

Kamp yapmayı seviyor fakat rahatınızdan ödün vermek istemiyorsanız Opera tam size göre. Sydney opera binasından ilham alan tasarımı ile Opera, sınıfında eşi benzeri olmayan mobil bir tasarım harikası. Yalın bir görünüme sahip olan bu kamp aracı, hafif ve kompakt dizaynı sayesinde standart bir araç tarafından çekilebiliyor. Taşınması ve kurulumu son derece kolay olan Opera, muhteşem doğal ortamlarda güvenli bir konaklama sunuyor.

Opera, farkını ilk görüşte belli ediyor. Bulunduğu yere sıkıca oturan araç, tik ağacından verandası ile oldukça davetkar. İçeride ise detaylara gösterilen özen, lüks ile birleşiyor. Sağ ve sol taraflarda konumlanan iki yatak, elektrikli mekanizma sayesinde kolayca birleştirilebiliyor. Ortaya çıkan çift kişilik yatak, ayarlanabilir yüksekliği ve rahat minderi ile konforlu bir gece uykusu vaad ediyor.

Kompakt mutfakta ise paslanmaz çelik bir lavabo, spiralli evye bataryası ve 36 litre hacminde bir buzdolabı bulunuyor. Spiralli batarya, dışarı doğru uzayıp açıkta kullanılabiliyor ve bu özellik Opera’yı diğerlerinden ayırıyor. Isıtma sayesinde mutfakta, dışarıda ve banyoda sıcak su kullanılabiliyor. Modüler mutfakta ise usta bir aşçının ihtiyaç duyacağı her şey var: Bir kesme tahtası, bir barbekü ve iki gözlü ocak.

Üstten açılan ufak buzdolabı ve LED aydınlatmalar, lüks suitin diğer öne çıkan özellikleri. Meşe, paslanmaz çelik ve deri gibi kaliteli malzemelerin kullanıldığı Opera, lüks bir tatil mekanının rahatlığını aratmıyor.

Aracın geniş iç mekanı, eşyalar için bolca depolama alanı sağlıyor. İki yanda yer alan dolapların içerisine hem içerden hem de dışardan ulaşılabiliyor. Isıtma ve tuvalet gibi detaylar ise Opera’nın sahiperine sunduğu lükslerden.

Opera’yı seyahat arkadaşınız olarak yanınıza almaya karar vererek yepyeni bir kamp deneyimine doğru yola koyulabilirsiniz. Doğanın keyfine varırken bir yandan lüks bir otel odasının olanaklarına sahip olmak bu araç ile mümkün. İstediğiniz yerde istediğiniz kadar kalabilir, dilediğiniz zaman ayrılabilir ve özgürlüğün tadına varabilirsiniz.

PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇİMİ

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN
Editörün Seçimi

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN   Triton araştırmacılar, kaşifler ve süper yat sahipleri için su altı araçlarının üretiminde ve…

DEVAMINI OKU