Haftanın iyileri, Yaşam

Givenchy’den Spa Metropole

Kendinize zaman ayırma lüksü

Net çizgiler ve olağanüstü materyaller, bu hikâyenin başlangıcını oluşturuyor. Mimar Didier Gomez tarafından tasarlanan Givenchy’den Spa Metropole, Givenchy Modaevi’nin çok yönlülüğünü ve modernliğini her detayında yansıtıyor.

Giriş, mermer rötuşları ve boyutları vurgulayan şık ve çarpıcı siyah çizgilerle atmosferi belirliyor. Modern materyaller, dijital bitki duvarlarıyla beraber iç mekânda mutlak bir huzur için kullanılmış. Bakım odalarına giden koridorda sizi çevreleyen bir deneyim mevcut. Burada doğayla olan beklenmedik karşılaşma, zekice bir ışık oyunuyla arttırılarak canlı ve samimi bir atmosfer oluşturulmuş.

On bakım odası da beyazın nüanslı tonları ile dekore edilmiş ve kabartmalı duvarlar, özel tasarım dantel gelinlikleri andırıyor. Bu odaların arasında banyonun ve özel hamamın da dahil olduğu bir çift kişilik bir de tek kişilik süit mevcut. Ziyaretçilerin istedikleri kokuların onlara deneyim boyunca eşlik etmesi ise lüks bir dokunuş. Bu koku, bornozlarının cebindeki bir mendile ya da masaj masasına sıkılıyor. Bütün uygulamalar ve masajlar ise kriyoterapi teknolojisini kullanan tazeleyici bir seans ile biterek bu huzur dolu anı tatlı bir şekilde uzatıyor.

Spa ayrıca sauna, hamam, sıcak oda banyosu, buz çeşmesi ve duyusal duş gibi uygulamaların toplandığı “Sıcaklık Deneyimi” paketini sunmakta. Bunun yanında en yeni ekipmanlarla donatılmış bir spor salonu ve Bastien Gonzalez’in Pedi:Mani:Cure stüdyosu da mevcut. Béatrice Ardisson tarafından hazırlanan arka plan müziği ise bakım odalarındaki deneyime eşlik ediyor ve misafirler tarafından seçilen çalma listeleri ile kişiselleştirilebiliyor.

Makyaj, cilt bakımı ve kokular gibi markanın bütün ürünlerini bir araya getiren bir Givenchy güzellik butiği de mevcut. Özel L’Atelier de Givenchy koku koleksiyonu ilk kez Monaco’da boy gösteriyor. Her birinin kendine has bir kimliğe sahip olduğu 11 kokudan oluşan koleksiyon, kadın ve erkeklere kendi tarzlarını oluşturabilecekleri bir koku dolabı sunuyor.

Mükemmeliyet ve inovasyon, 20 yıldır Givenchy spalarını diğerlerinden ayıran nitelikler oldu. Bu fevkalade mekanlar parlayan bir cilt, rahatlamış bir beden ve yatışmış bir zihin vadederek sizi hiç olmadığınız kadar huzurlu kılıyorlar. Kendinizi keşfedeceğiniz nihai esenlik deneyimi burada.

PAYLAŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUMLARI GÖSTER [0]

EDİTÖRÜN SEÇİMİ

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN
Editörün Seçimi

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN   Triton araştırmacılar, kaşifler ve süper yat sahipleri için su altı araçlarının üretiminde ve…

DEVAMINI OKU