Motor

Azimut 77S

AZIMUT 77S
Düşük Yakıt Tüketimi ile O Bir Şampiyon
Zerafet ve cesaret, Azimut S Koleksiyonu’nu diğerlerinden ayıran temel özellikler. Saldırgan duruşunu şık tasarımı ile tamamlayan Azimut 77S ise bu felsefenin mükemmel bir örneği. 77S’in teknolojik çözümleri ve düşük yakıt tüketimi, yat dünyası için hoş bir sürpriz niteliğinde.

S serisinin diğer yatları gibi Stefano Righini tarafından tasarlanan teknenin iç mekan dekorasyonunu Carlo Galeazzi yaptı. Tekne, Azimut spor yat yelpazesinin ayırt edici pek çok özelliğini bünyesinde barındırıyor: Güverte kamarası üzerindeki bölmesiz cam, altı bölmeli küpeşte camları, elektrikli transparan tavan ve Volvo Penta IPS şanzıman sayesinde ulaşılan eşsiz performans ile düşük yakıt tüketimi.

Azimut 77S’i diğerlerinden ayıran ise döner platform ve hem önde hem arkada bulunan açık alanlar. 8 metrekarelik platform, her türlü su aracını koymak için son derece uygun fakat burası aynı zamanda denizden sadece birkaç adım uzaklıkta, kendinize özel bir bölümde, suyun tadını çıkarabileceğiniz ve dinlenebileceğiniz harika bir alan.

Azimut 77S üzerindeki klasik arka kokpitte 8 metrekarelik bir güneşlenme alanı, 8 kişilik bir masa, barbekülü bir mutfak-bar alanı, buzdolabı ve bir buzluk bulunuyor. Gölgeye ihtiyaç duymanız halinde ise elektrik ile çalışan son derece efektif bir çatı sistemi devreye giriyor. Ön kokpitte ise yine bir yeme ve dinlenme bölümü bulunuyor. Burası, limanda gözlerden uzak bir alan sağlarken seyir halinde heyecan verici bir mekana dönüşüyor. Bölümde 8 kişilik bir oturma yeri, bir kahve sehpası ve ister güneşte, ister elektrohidrolik sistemle üstü kapatılarak gölgede dinlenmek için geniş bir alan yer alıyor.

PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇİMİ

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN
Editörün Seçimi

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN   Triton araştırmacılar, kaşifler ve süper yat sahipleri için su altı araçlarının üretiminde ve…

DEVAMINI OKU