Featured, Gastro, Gurme, Haftanın iyileri, Oteller, Seyahat

111 Restaurant

111
RESTAURANT

Benzersiz Bir Lezzet Yolculuğu


Rixos World Parks & Entertainment tarafından hayata geçirilen The Land of Legends Theme Park mükemmel bir tatil deneyiminin her yönünü içeren olağanüstü bir konsept sunuyor. Yeni jenerasyon bir tatil merkezi olarak tasarlanan The Land of Legends tatil meraklıları için birçok lüks eğlence deneyimlerini bünyesinde barındırıyor.

Bir tatilin her yönüyle kusursuz geçmesi için tüm detayların düşünüldüğü The Land of Legends’ta mutfak yolculuğu da bir başka! Dünyanın dört bir yanından usta aşçılar İtalya, Güney Amerika, Avrupa ve dahasının birbirinden özel lezzetlerini sunmak için bir araya geliyor.

111 Restoran zengin mutfaklarıyla size bekliyor

Deniz canlılarının dünyasına adım atarken restoran misafirlerini gizem ve hayranlık duyguları kaplayacak. Birçok türden deniz canlısının yüzdüğü, tavanında birbirinden renkli ışık ve gölge oyunlarının sergilendiği 111 restorantın muhteşem atmosferi misafirlerini büyüleyecek.

PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇİMİ

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN
Editörün Seçimi

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN

PROJECT NEPTUNE: TRITON AND ASTON MARTIN   Triton araştırmacılar, kaşifler ve süper yat sahipleri için su altı araçlarının üretiminde ve…

DEVAMINI OKU